Nasza Firma

Firma Drewpartners Jarosław Sipta jest firmą rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia pozyskujemy chrust brzozowy i produkujemy z niego niezastąpione miotły brzozowe w różnych wariantach i konfiguracjach. Od grubej i długiej po krótką i cienką, miotły ozdobne, bukiety brzozowe, gryzaki brzozowe dla gryzoni i wiele innych.

Wykonywane przez nas miotły brzozowe formujemy ręcznie tradycyjna metodą, tak jak przed wiekami jednak proces ściskania/wiązania jest wykonywany przez specjalistyczne maszyny, dzięki czemu nasze miotły brzozowe są najsolidniejsze w Europie.

Czym się wyróżniamy?

Wykonywane przez nas produkty są naturalne, ekologiczne i w 100% biodegradowalne. Staramy się aby naszą działalność przynosiła korzyści nie tylko finansowe ale również ekologiczne, w procesie produkcji wykorzystujemy 100 % pozyskanego materiału. Z gałązek produkujemy miotły brzozowe i inne produkty pochodne a z odpadów poprodukcyjnych tworzymy zrębki które kompostujemy i oferujemy na rabaty do twojego ogrodu, tym sposobem dbamy o ekonomię ale i o ekologię nie zostawiając po sobie żadnych negatywnych śladów na środowisku naturalnym.

Jeśli szukasz pewnego, stałego, godnego zaufania partnera do współpracy skontaktuj się z nami, mówimy po polsku, angielsku, holendersku i niemiecku.